درباره NIKCO TECH

 

چرا NIKCO TECH

گروه توسعه زیرساخت های تهت وب نیکو با نام ® NIKCO TECH در سال 2017 شروع به کار کرده است. نیکو تک به عنوان یک تیم نوپا متشکل از متخصصین حوزه وب و گرافیک با به روز ترین معلومات، انتخاب سازمان ها، افراد و شرکت های موفق می باشد.

آپلود محتوا

پس از اتمام وبسایت شما، نیکو تک خود را موظف به انجام امور پشتیبانی میداند.

در صورت تمایل با امضای قرارداد پشتیبانی میتوانید همیشه با ارسال محتوای جدید به کارشناسان نیکو تک در کمترین زمان ممکن آنهارا بر روی وبسایت خود مشاهده کنید.

سئو

گروه سئوی نیکو تک با بهره گیری از به روز ترین دانش سئو در ایران در کمترین زمان ممکن، در هنگام جستجو وبسایت شما را به بالای صفحه نتایج جستجو منتقل میکند. همچنین به منظور بازدید بیشتر از وبسایت شما، تصاویر درون وبسایت در اکسپلورر تصاویر گوگل قرار داده میشوند. تنها با سرچ نام یا کلید واژه های وبسایت شما تمام صفحات وبسایت شما در صفحه اول جستجو مشاهده می شوند.

امنیت

نیکو تک با افتخار دارای یک تیم حک و امنیت حرفه ای می باشد که دائما به صورت آنالیز سیستمی در حال چک کردن .هرگونه اشکال امنیتی در وبسایت شما هستند.

با امنیت خاطر و آسوده از تهدید های اینترنتی شامل حکر ها و ربات ها وبسایت خود را به ما بسپارید.

تکنولوژی NIKCO TECH

برنامه نویسان و طراحان نیکوتک با تسلط کامل برروی زبان های مختلف برنامه نویسی، هوش مصنوعی و متد های طراحی در بالاترین سطح از دانش تکنولوژی قرار دارند. آنچه که در ذهن شماست با دانش متخصصین نیکوتک به واقعیت می پیوندد.

ارتباط با تمام جهان

نیکو با استفاده از پلتفرم های سئو و دامنه های متناسب با نوع نیاز شما و همچنین ترجمه چند زبانه وبسایت ها، وبسایت شما را به بازید های بین المللی می رساند، از این رو مفتخریم که مشتریان ما از شرکت های بزرگ و هلدینگ های بین المللی می باشند.

راهبران NIKCO

سینا نیکخواه

مدیر ارشد تیم نیکو تک

برنامه نویس وب و هوش مصنوعی

طراح ارشد گرافیک

 

پارسا فائضی

مدیر پروژه های برنامه نویسی

مدیر امنیت پروژه 

طراح پلتفرم های اندروید و IOS

پروژه های وب NIKCO TECH

پروژه های گرافیک NIKCO TECH

پشتیبانی 7 روز/ 24 ساعت

کلیه پروژه های وبسایت نیکو دارای پشتیبانی دائم به صورت 7 روز هفته و 24 ساعت حتی در تعطیلات رسمی می باشند. تنها با تایید و امضای قرارداد پشتیبانی از امنیت و پشتیبانی همیشگی بهره مند شوید.

تماس با NIKCO

09021998141

09201998141

تهیه شده توسط تیم NIKCO TECH